شرح کوتاهی بر خدمات مجموعه


برق مهدی

 • feature

  سوکت های نری و مادگی پارسا

  انواع سوکت نری و مادگی "پارت" و "پارسا" و برند های معتبر دیگر

 • feature

  چراغ های تونلی

  انواع چراغ های تونلی با کیفیت با بدنه و مقاومت بالا از برند های معتبر ایرانی و داخلی .

 • feature

  ترمینال های ریلی رعد

  قابل نصب بر روی ریل، با ولتاژ اسمی ۵۰۰ تا ۷۰۰ ولت، با سطح تماس ۴ میلیمتر مربع برای جریان ۳۲ آمپر، ۶ برای ۴۸ ـ ۱۰ برای ۷۲، ۱۶ برای ۹۶ و ۲۵ میلیمتر مربع برای جریان تا ۱۲۵ آمپر بهمنظور نصب روی ریلهای تابلوها و برقراری اتصالات میان اجزاء تابلوها نظیر کلیدها، کنتاکتورها، رله و لامپهای سیگنال.

 • feature

  کلید گردان بدون فیوز و فیوز دار

  کلید گردان فیوز دار جهت قطع و وصل بارهای اهمی- سلفی و خازنی مانند ترانسفورماتورها- الکترو موتورهای AC و خازنها بکار برده می شود.

 • feature

  فیوز های کاردی

  فیوزها برای حفاظت دستگاه ها الکتریکی مورد استفاده قرارمی گیرند. از دیگر مزایا و حسن های فیوزکاردی در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد مکانیزم ساده آنها،قدرت قطع بالای آنها،سرعت عملکرد و مشخصه Current limiting خوب آنها،عدم اطمینان در عملکرد آنها،تعویض سریع آنها در سیستم آسیب دیده ،قیمت عالی و مناسب شرایط اقتصادی خوب،کاهش چشمگیر در تلفات سیستم الکتریکی ما و انواع کاربرد آنها در صنعت امروزی می باشد.

 • feature

  تایمر THEBEN

  تایمر آنالوگ theben، یک وسیله ی مطمئن برای با کاربردی ساده جهت کنترل خاموش و روشن شدن وسائل و دستگاه ها در طول 24 ساعت شبانه روز با حداقل زمان سوچینگ 15 دقیقه می باشد. از این تایمر آنالوگ می توان جهت خاموش و روشن کردن سیستم های تهویه و سیستم های روشنایی مربوط به سالن ها و ساختمان ها در ساعت های غیر اداری و غیر ضروری استفاده نمود. این تایمر دارای ویژگی های زیر است